בעלי עסקים מחפשים הזדמנויות?
במיוחד עכשיו בתקופה זו

מצטרפים ונהנים מ-30 ימי ניסיון ללא התחייבות!

גישה לאלפי מכרזים
מכל התחומים

הצטרפו כעת

ותראו איך הזדמנויות הופכות לרווחים!

30 ימי ניסיון ללא התחייבות למצטרפים חדשים

אנחנו עובדים בשבילכם

הפלטפורמה של גובו נועדה לספק לכם, בעלי העסקים, גישה למכרזים ממגוון ענפים של גופים ממשלתיים ומוסדיים, חברות פרטיות וציבוריות. המידע מתעדכן ע"ב יומי והמכרזים מגיעים ישירות אליכם. אנחנו נדאג למצוא את המכרזים הרלוונטיים לפי ענף, מיקום ועוד ולשלוח אותם אליכם. מגוון הזדמנויות ממתינות לכם! הירשמו עוד היום ותהנו מ-30 ימי ניסיון ללא התחייבות.

למה אתם מחכים נרשמים היום ונהנים מחודשיים מתנה!

לקבלת ההטבה ומידע נוסף

חייגו 072-3360548

או צרו קשר באמצעות הטופס הבא
ונשוב אליכם עוד היום עם כל הפרטים

 • מחפשי מכרזים? מוצאים הזדמנויות!

  מחפשי מכרזים? מוצאים הזדמנויות!

  מאגר המכרזים שלנו נגיש עבורכם באמצעות האתר מהמחשב או מהנייד. מנוע חיפוש מאפשר לבצע סינונים מהירים או חיפושים מתקדמים עם מגוון חיתוכים כגון ענף, מפרסם, מיקום ועוד.

 • מערכת חכמה שעובדת בשבילכם

  מערכת חכמה שעובדת בשבילכם

  המערכות של גובו משלבות סריקה ידנית לצד יכולות טכנולוגיות מתקדמות כדי להביא לכם את המכרזים העדכניים ביותר סמוך ככל הניתן למועד פרסומם - יתרון משמעותי שלכם מול המתחרים

 • רק מכרזים רלוונטיים

  רק מכרזים רלוונטיים

  המידע אודות המכרזים באתר מחולק לנוחיותכם לפי הענפים שונים ולפי מפרסמים. תוכלו לחפש בקלות או פשוט להשאיר לסוכן החכם שלנו לשלוח לכם רק את מה שרלוונטי עבורכם.

שאלות נפוצות

 • מה הם סוגי המכרזים המתפרסמים באתר?

  אנחנו בגובו מכרזים מפרסמים את כל סוגי המכרזים של גופים מוסדיים, ממשלתיים, של חברות פרטיות וציבוריות.

 • האם כמחזיק מנוי באתר אני רשאי להשתתף בכל מכרז?

  השתתפותך במכרזים השונים המופיעים באתר מותנית בהתאמתך המקצועית לדרישות וצרכי המכרז. מכיוון שבאתר גובו מכרזים מפרסמים כל סוגי המכרזים האפשריים, לרבות, מכרזים ממשלתיים ומרכזים של משרד הביטחון, ישנם מקרים בהם דרישות המכרז כוללות סיווג קבלני או כל סיווג אחר. יחד עם זאת אנו מעמידים לרשותך שירות באמצעותו תוכלו להרחיב את הסיווג הקבלני שלך. בנוסף, עומדת לרשותך מערכת "סוכן חכם" המאפשרת לך ליהנות מהתאמה מלאה של כל המכרזים בהם תוכל לקחת חלק פעיל, ובמידת הצורך, אנו נסייע לכם להגדיל את הסיווג, או לחילופין, להירשם כקבלן רישום לצורך ההשתתפות במרכז.

 • כיצד המידע אודות המכרזים הציבוריים מגיע לידי מערכת האתר ?

  חברת גובו מערכות מידע בע"מ, העומדת מאחורי פיתוח האתר, פיתחה מערכת מתקדמת המתממשקת עם כל מקורות מידע רלוונטיים לפרסום מכרזים. בנוסף, צוות האתר עובד בשיתוף פעולה מלא ודינמי עם כל הגורמים הציבוריים, וכפועל יוצא מכך, אנו מעמידים לרשות קהל הגולשים את כל המידע העדכני והרלוונטי ביותר בתחום המכרזים.

 • האם השימוש במערכות האתר כרוך בתשלום?

  אנחנו ב-GOVO מכרזים פיתחנו מודל עסקי המבוסס בחלקו על שירות חינמי ובחלקו על שירות בתשלום סמלי עבור גישה ישירה וללא הגבלה לכל סוגי המכרזים באתר. דמי מנוי סמליים נגבים אך ורק מבעלי מקצוע המעוניינים ליהנות מגישה ישירה וללא הגבלה לכל סוגי המכרזים המופיעים באתר. בעלי מקצוע אלו זכאים למגוון רחב של שירותים פונקציונאליים המוענקים להם על ידינו. שירותים אלו מסייעים לכל אחד ואחת מהם להגדיל את הכנסות העסק אותו הוא מייצג.

 • מצאתי מכרז, כיצד אני ניגש אליו?

  הצוות המקצועי של גובו יסייע לך לאורך כל הדרך. מהבנה בסיסית של מטרת המכרז, הבנה של הגורמים המעורבים, הבנת המפרטים הטכניים וריכוז הנתונים, הצוות יסייע לך בשיטות ייעול על מנת שהתהליך יתבצע כראוי ובהבנה. את המכרז בפועל תוכלו להגיש בעצמכם או דרכנו בתוספת תשלום.

לא מצאתם תשובה? זקוקים לייעוץ

חייגו 072-3360548

או צרו קשר באמצעות הטופס הבא
ונשוב אליכם עוד היום עם כל הפרטים